ISLAK MENDİL

Şirket ve firmaların promosyon çalışmalarında oldukça çok tercih ettiği reklam yöntemi firma kurumsal imajınıza değer katan baskılı ıslak mendil çalışmalarıdır. Özellikle gıda sektöründe ve seyahat sektöründe faaliyet gösteren cafe, bar, restoran, otobüs firmaları, tur ve seyahat acentaları vb. firmaların kurumsal reklam çalışmalarında ilk akla gelen promosyon ürünleri baskılı ıslak mendillerdir. Kolonyalı mendil veya baskılı kolonyalı mendil diye de bilinmektedir.


İşletmenizin en doğru kanal ile en kaliteli şekilde reklamlarının yapılıp hedef kitlenizde etkileyici bir iz bırakmak için ıslak mendilleri firma logo ve bilgileriniz ile süslüyor, tamamen hijyenik bir üretim tesisinde gerçekleştirmiş olduğumuz ıslak mendil üretimlerimizi itinayla siz değerli müşterilerimiz için hazırlıyoruz.1-) Ürünler üzerine yapılacak baskılar için logo adres bilgisi veya resim gibi gerekli grafiklerin (jpeg, ai, corel, freehand, tiff, vs.) tarafımıza ulaştırılması.

2-) Grafik departmanımız tarafından incelenen grafikler flekso baskı tekniğine uygun hale getirilir.

3-) Uzman ekibimiz tarafından tasarlanan tasarımların müşteri onayına sunulması.

4-) Onay verilen tasarımların klişe hazırlanmak üzere imalat programına alınması.

5-) Klişe hazırlığından sonra, kullanılacak kağıt ve boya seçimi yapılır. Gelişmiş teknoloji ve yüksek üretim kapasiteli makina parkurumuza alınan hammaddeler onay alınan şekilde ve üretim sürecinin her aşamasında kontrol edilerek müşterilerimizin kullanımına sunulmak üzere sevkiyata hazırlanır.

NOT : Baskılarınızda bulunmasını istediğiniz görsellerin tarafımıza “.PDF” formatında iletilmesini rica ederiz.


ISLAK MENDİL FİYATLANDIRMA TABLOSU

MİNİMUM SİPARİŞ ADETLERİ

Tek renk : 10.000 ad.

Çift renk : 10.000 ad.

Üç renk : 30.000 ad.

Cmyk : 30.000 ad.