BOLU TEMİZLİK, ”ISLAKMENDILMARKET.COM” PROJESİ DAHİLİNDE FİRMA BASKILI ISLAK MENDİL PAKETLEME MAKİNASI , STİCK ŞEKER MAKİNASI ,ÇATAL BIÇAK KILIFI VE OTO KOKUSUİMALATLARI İLE  SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE EN KALİTELİ HİZMETİ VERMEYİ HEDEFLEMEKTEDİR.

Firmaların büyük bir çoğunluğu, ıslak mendillerin ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunu anlayamazlar. Ancak özellikle de son dönemlerde bu durumda ciddi değişimler meydana gelmeye başladı. Islak mendiller, büyük ya da küçük fark etmeden her bir işletme için oldukça etkin bir reklam imkanını vermektedir. Çünkü ıslak mendiller üzerine işletmelerin isimlerinin yazılması sayesinde tahmin edilenden çok daha etkin bir reklam kampanyasının düzenlenmesini sağlıyorlar. Islak mendillerin dış ambalajları isteğe bağlı olarak farklı materyallerden üretilmektedir. Dış yüzeye firmanın logosu, ismi ve adresi yazılır. Bu ıslak mendiller genel olarak yemek üretimi ve satışı yapan firmalar tarafından kullanılıyor gibi görülse de artık isteyen her firma için özel olarak üretilmektedir.

Üretmiş olduğumuz ıslak mendiller, yüksek kaliteli ve hijyen standartlarına sahip olarak hazırlanmaktadır. Paketlenmekte olan ıslak mendiller oda sıcaklığından etkilenmeyecek şekilde üretilmektedir. Böylece uzun süreler boyunca herhangi bir sorun yaşanmadan ıslak mendiller kullanılabilir. Islak mendil ambalajı üzerine yapılan baskının kalitesi, aynı mendillerde olduğu gibi en yüksek düzeydedir. Böylece renklerde kolay solmalar meydana gelmez, uzun zaman dilimleri boyunca mendiller kullanılmış olur. Kolonyalı olan ıslak mendiller, istenilen sayıda kısa süreler içerisinde üretilmektedir. Birçok ünlü marka için hazırlanan ıslak mendiller sayesinde markalar kendi isimlerini çok daha geniş kitlelere ulaştırmayı başarıyorlar. Üstelik yapılacak olan reklamın maliyeti tahmin edilenden düşük olur.

Ürünler üzerinde yapılacak baskılar için gerekli grafikler (jpeg, ai, corel, freehand, tiff, vs.) tarafımıza ulaştırıldıkdan sonra, gönderilen doneler grafik departmanımız tarafından incelenerek flekso baskı tekniğine uygun hale getirilir. Daha sonra müşteri tarafından onay verilen tasarımlar klişe hazırlanmak üzere imalat programına alınır.

Klişe hazırlığından sonra, kullanılacak kağıt ve boya seçimi yapılır. Gelişmiş teknoloji ve yüksek üretim kapasiteli makina parkurumuza alınan hammaddeler onay alınan şekilde ve üretim sürecinin her aşamasında kontrol edilerek müşterilerimizin kullanımına sunulmak üzere sevkiyata hazırlanır.

Ürünlerimiz sipariş aşamasından teslimat aşamasına kadar geçen tüm süreçte, kalite yönetim sistemlerinin gerektirdiği şekilde kontrol edilerek hatasız ve eksiksiz imalat sağlanır.

Müşteri isteği doğrultusunda hatasız ve kaliteli üretimin, kalite kontrol mekanızmasının tüm üretim sürecine yayılmasıyla sağlanacağına olan inancımızdan dolayı, kalite kontrolün üretimimizde önemli rol oynamaktadır.


VİZYONUMUZ

Kurum ve işletmelerin promosyonel çalışmalarında ( ıslak mendil & stick şeker ) ilk tercih ettiği firma olmak.
Baskılı ıslak mendil & stick şeker sektöründe lokomotif olmak ve ülkemizi uluslararası alanda temsil etmek.

MİSYONUMUZ

Mutlu müşteriler yaratmak
%100 müşteri memnuniyeti sağlamak
Beklentiler dahilinde müşteri taleplerini en hızlı şekilde karşılamak

TEMEL DEĞERLERİMİZ

İnsanlar haklarına saygı
Çevre ve doğaya saygı
Bilgilerin gizliliği
Tüketici haklarına saygı
Kanun ve yasalara uyum
Üretkenlik
Yenilikçi olmak

KURUMSAL İLETİŞİM

BOLU TEMİZLİK GIDA AMBALAJ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Adres                : Bahçelievler Mh. Vardallı sok. No:3 (50. Yıl İlköğretim Okulu Karşısı)  Merkez / Bolu

Tel                     : 0 374 275 25 09

E-mail               : info@islakmendilmarket.com

Satış & Destek : 0 ( 530 ) 285 60 73